מי אני

אני יושבת מול מסך המחשב כבר למעלה משעה ובאמת שאין לי מושג איך אני אמורה לתמצת את עצמי בכמה שורות. מאיפה להתחיל?
אני קורל, ומאז שאני זוכרת את עצמי אני אוהבת לכתוב. היו לי שני בלוגים במשך שנים באתר ישראבלוג שאחד מהם היה הבלוג הכי מצליח והכי נצפה. ואז קרו דברים, התגייסתי לצבא ופתאום לא היה כל כך זמן או לא הייתה מוזה לכתוב. לא הצלחתי למצוא את הזמן שאני שאני יכולה לשבת לבדי מול המחשב ופשוט לתת לאצבעות להקליד את כל המחשבות. זה היה חסר לי במשך כל השנים האחרונות והייתי מוצאת את עצמי הרבה פעמים מוצפת תחושה חזקה מאוד שפשוט בא לי לכתוב, בא לי להקליד את מה שאני חושבת כרגע, אבל לא היה לי איפה לעשות את זה.
אז הפעם החלטתי פשוט לפתוח בלוג חדש, להתחיל שוב מאיפה שהוא.
אני חושבת שבאמת בשביל לדעת מי אני, צריכים להכיר אותי, לקרוא קצת יותר, אבל אם אני מנסה לחשוב על איך לתאר את עצמי בקצרה, הייתי אומרת שזה בעיקר המון המון ניגודים.
הייתי קצינה בצבא והשתחררתי בדרגת סרן, ולמרות שבחלק מהימים הייתי לבושה במדי ב' מאובקים ויורה ב-M16, בערבים הייתי אוהבת לחזור לפיג'מה הוורודה שלי ולמרוח קרם פנים. הייתי מבלה 16 שעות בנעלי צבא גבוהות, אבל בשתיים לפנות בוקר יושבת על הרצפה בפינת המסדרון בחדרי המגורים בבסיס ומורחת לק וורוד על ציפורני כפות הרגליים.
להעביר שבוע בשטח עם אוכל מקופסאות שימורים, לא הייתה בעיה כל עוד מתחת למדים היו פריטי הלבשה תחתונה אדומים וקרם ידיים בריח וניל.
אני יכולה להאזין לשירים של אמינם בבוקר כשאני בדרך לסידורים, ובערב להאזין לפרנק סינטרה.
תמיד כשהיו שואלים אותי "מה סגנון הלבוש שלך? מה הסטייל שלך?", זה היה כל כך מסובך לענות על זה. אני יכולה ללבוש ביום אחד בויפרנד ג'ינס עם נעלי אולסטאר וג'קט דמוי עור שחור ולמחרת ללבוש חולצה עדינה עם כפתורים בצבע זהב ונעלי עקב וורודות.
אני אוהבת סלט ונהנית לעשות ספורט, אבל גם נהנית לשכב במיטה מול "בית הקלפים" בטלוויזיה ולאכול פיצה או צ'יפס עם הרבה מיונז.
אני קשוחה, אני חושבת, אבל בפנים מאוד רגישה.
אני אוהבת להקיף את עצמי באנשים שבאמת רוצים בטובתי ואוהבים אותי, לכן זה לגמרי בסדר מצדי שיש לי מעגל חברים מאוד מצומצם.
אחת התכונות הבולטות ביותר שלי היא אמינות וכנות. קשה לי להעמיד פנים, אני לא יכולה להיות מישהי אחרת. אם יש לי משהו להגיד, אני פשוט אגיד את זה. אני חושבת שכולנו צריכים להיות מי שאנחנו ולהיות נאמנים לעצמנו, למרות כל הגירויים מסביב שנותנים לנו להרגיש שאנחנו צריכים לשנות דברים בעצמנו.

אני מקווה שזה נתן לכם קצת מושג לגבי מי אני ומה אני. אם יש לכם עוד שאלות אני אשמח לענות.

אם אתם רוצים ליצור קשר בכל נושא, אתם מוזמנים לשלוח לי אימייל ל: coralalmog90@gmail.com